Te mydła to mój HIT! Uwielbiam je za piękny wygląd oraz zapach. Ten akurat pachnie mocno, świeżo i zdecydowanie orzeźwiająco.

Marka YOPE to koncept stworzenia w sposób niebanalny, odważny i ciekawy produktów codziennego użytku. Produkty YOPE poza funkcjonalnością dostarczają emocje i naturalną przyjemność. Mydła i balsamy Yope zna już chyba każdy. Niebanalna szata graficzna, (ponoć) przepiękne zapachy, rewelacyjny skład, relatywnie niska cena- czego chcieć więcej?

Każdy z produktów bardzo mi się podoba i mam nadzieję, że będę w stanie przetestować wszystkie zapachy zarówno mydeł jak i balsamów bo zakochałam się w nich dosłownie!

Co w tych produktach jest takiego fajnego, że każdy chce je mieć?
A no wiele… Po pierwsze ma bardzo poręczne opakowanie wyposażone w pompkę. Do tego niebanalna szata graficzna.  Zapach werbeny jest bardzo mocny, co mi osobiście nie przeszkadza, jednak wiem, że dla niektórych osób może okazać się zbyt intensywny. Jednak nie utrzymuje się długo na skórze po umyciu rąk. Konsystencja jest typowa dla mydła, trochę bardziej zbita/ mniej wodnista niż większość dostępny drogeryjnych mydeł więc duży plus 🙂

Produkt ten jest bardzo delikatny  i bezpieczny dla skóry środek myjący, zawierający aż 92% składników pochodzenia naturalnego i całkowicie wolny od barwników, parabenów, silikonów i silnych detergentów takich jak SLS i SLES. Mydło niezbyt się pieni i bardzo dobrze spłukuje nie pozostawiając dziwnej tafli na rękach.  W moim odczuciu największym atutem tego kosmetyku jest fakt, że nie wysusza dłoni. Skóra po jego zastosowaniu nie jest nieprzyjemnie ściągnięta i wymagająca natychmiastowego pokremowania.
Jeśli nie mieliście jeszcze okazji go wypróbować, ja gorąco polecam Podobno dobrze sprawdza się nawet u osób, u których występują problemy skórne takie jak AZS, łuszczyca czy też egzema i nawet osoby z taki poważnymi problemami używają tych produktów więc muszą być faktycznie godne polecenia.
Co do dostępności, mydła te dostaniemy w większości drogerii internetowych, stacjonarnie może być już nie co gorzej ale da się znaleźć.
Cena: ok. 16 zł /500 ml