Dziś chciałabym Wam przedstawić nową markę kosmetyczna jaką jest Selfie Project i jej produkty jakie miałam możliwość testować.
Marka Selfie Project oferuje Nam kosmetyki, które przeznaczone są specjalnie do wymagającej młodej cery. Seria została stworzona z myślą o nastolatkach – zarówno tych młodych ludziach, którzy dopiero wkraczają w okres dojrzewania, pełni obaw o swój nie zawsze korzystnie zmieniający się wygląd, jak i tych, którzy już od dłuższego czasu zmagają się z niedoskonałościami skóry i chcą im zapobiegać.

Pierwszy z produktów jaki Wam przedstawię to płyn micrealny, w swym składzie posiada on aktywne substancje oczyszczające, które jednym ruchem usuwają makijaż i sebum.  Ma on za zadanie pozostawiać skórę czystą i świeżą, przygotowaną do dalszej pielęgnacji. Redukuje wypryski, odblokowuje pory, matuje, łagodzi podrażnienia, nie powoduje przesuszenia, błyskawicznie usuwa resztki makijażu. Zapach płynu bardzo mi się podoba, jest delikatny, świeży, jednym słowem przyjemny. Płyn bardzo szybko się wchłania w skórę i nie pozostawia nieprzyjemnego uczucia lepkości.

Płyn znajduje się w plastikowej, przeźroczystej buteleczce o pojemności 250 ml, jego etykieta posiada ładną przyciągającą wzrok szatę graficzną.  Zamykanie butelki to zakrętka z typowym ,,klikiem” z niewielkim otworem. Opakowanie jest lekkie i bardzo poręczne.

Cena ok .12 zł

Drugi produkt jaki testowałam to puder antybakteryjny. Puder jest maskujący, nadaje skórze matowe wykończenie i pozostawia bardzo naturalny efekt na twarzy. Posiada on w swym składzie substancje pochłaniające i wiążące serum ze składnikami antybakteryjnymi, które zapobiegają namnażaniu się szkodliwych mikroorganizmów, oraz specjalnych pigmentów maskujących, wygładzających i wyrównujących koloryt skóry. Jest on bardzo łatwy w aplikacji. Zawarte w nim foto czułe pigmenty zapewniają skórze wizualny, optyczny efekt Glamour: gładszej, wyrównanej, piękniejszej cery, gotowej na selfie.

Cena ok. 13 zł

Oba produkty bez problemu znajdziecie w Rossmanie.