Kompletowanie wyprawki dla maleństwa jest najprzyjemniejszą rzeczą podczas ciąży – przynajmniej dla mnie  My zaczęliśmy dość wcześnie, ponieważ nie znaliśmy jeszcze płci a już mieliśmy rożek, ochraniacze na szczebelki oraz kokon dla noworodków. Wybieraliśmy neutralne kolory oraz wzory by niezależnie od tego czy w brzuszku siedzi dziewczynka czy chłopiec pasowały. Dodatkowo pastelowe barwy sprzyjają wyciszeniu i spokojnemu snu niemowlęcia, więc wybrane przez nas produkty wpasowują się idealnie.
Nasze produkty pochodzą ze sklepu Tiny Star  – jest to polska, rodzinna firma tworzona przez mamy a ich produkty są robione ręcznie. W każdym ich detalu widać pasję, zaangażowanie oraz włożone w nie serce.
Produkty są prześliczne – gdy nadszedł moment wyboru na jaki model oraz kolor się zdecydować było bardzo ciężko bo na prawdę wszystkie rzeczy były tak śliczne. 

img_4342-1

Na pierwszy ogień poszedł rożek w delikatnym, uniwersalnym szarym kolorze przełamany bielą oraz motywem gwiazdek. Środek wykonany jest z bawełny zaś z zewnątrz otulony jest polarem minky.
Rożek to kluczowy element wyprawki każdego maluszka, jest dosłownie niezbędny w pierwszych tygodniach. Otula maluszka, zapewnia mu ciepło  oraz bezpieczeństwo. Rożek Tiny Star zapinany jest na rzep, który nie czepia się niewłaściwych rzeczy. Gdy dziecko wyrośnie już z rożka możemy go rozłożyć i używać go jako kocyka czy maty do leżakowania. Produkt wypełniony jest certyfikowaną, antyalergiczną włókniną silikonową I gatunku.

img_4343

Kolejna rzecz to kokon niemowlęcy. Zakochałam się w nim gdy tylko pierwszy raz ujrzałam jakieś zdjęcie z nim w roli głównej i zapragnęłam go również mieć.

Kokon niemowlęcy Tiny Star ma wiele zastosowań:

  • możemy umieścić go w łóżeczku by maleństwo miało ograniczoną przestrzeń, dzięki czemu będzie czuło się o wiele bezpieczniej niż w wielkim łóżeczku
  • na kanapie – by dziecko mogło leżeć bezpiecznie i się nie sturlać
  • w łóżku rodziców – jako zabezpieczenie przed sturlaniem czy zgnieceniem
  • możemy umieścić go również w gondoli wózka by nasze maleństwo było lepiej otulone

Kokon wykonany jest ze bawełny, wypełniony jest hipoalergiczną włókniną.  Kokon nie zawiera twardych elementów, jest mięciutki lecz stabilny. Posiada on bawełniany sznureczek, którym można regulować wielkość kokonu. Gdy dziecko jest większe można go bez problemu rozwiązać czy poluźnić.
W kokonie idealnie mieścić będzie się dzidziuś nawet do 6 miesiąca życia. Nasz wybór padł na nowość jaką jest biały kokon, z miętowymi elementami w piórka.

img_4339-1

img_4341-1

Ostatnią rzeczą są ochraniacze do łóżeczka Tiny Star. Pochodzą one z tej samej kolekcji co kokon, są białe w piórka z szarym wykończeniem. Ochraniacze przeznaczone są by zabezpieczały dziecko przed przypadkowym uderzeniem o szczebelki a przy okazji jest świetną dekoracją łóżeczka. Wykonane są z bawełny wypełnionej hipoalergiczną włókniną.

img_4340-1