Aqua π Cosmetics to dermokosmetyki, które oparte są ma połączeniu uszlachetnionej wody ze starannie wyselekcjonowanymi składnikami aktywnymi.

Do testów otrzymałam trzy kosmetyki:

  • wodę micelarną
  • balsam intensywnie nawilżający do ciała
  • intensywnie nawilżający krem do twarzy

Moisturizing Lifting Face Cream to intensywnie nawilżający krem. Polecany jest dla kobiet, które skończyły 30 lat. Można stosować go zarówno na dzień jak i na noc. Idealnie sprawdzi się gdy nasza cera potrzebuje nawodnienia. Starannie dobrana formuła kremu skutecznie i długotrwale nawilża, niweluje pierwsze oznaki starzenia się skóry oraz zapewnia uczucie komfortu i ukojenia. Można stosować go nawet gdy nasza cera jest bardzo wrażliwa ponieważ nie podrażnia on skóry. Co najważniejsze nie pozostawia tłustego filmu na twarzy.

Body Perfect Composition to intensywnie nawilżający balsam do ciała, który działa ujędrniająco. Stymuluje on nawilżenie w głębokich partiach skóry, a zarazem wykazuje potwierdzone w badaniach klinicznych działanie ujędrniające. Oprócz działania nawilżającego, działa również kojąco w przypadku skóry suchej i odwodnionej.Wyraźnie ujędrnia i poprawia wygląd zarówno młodej, jak i dojrzałej skóry ciała.

Aqua Magica Pura to woda micelarna, za pomocą której możemy usunąć makijaż i zanieczyszczenia naszej twarzy, oczyścić i odblokować pory oraz złagodzić podrażnienia skóry twarzy. Woda ta pomaga również w przywróceniu fizjologicznego pH skóry. Polecana jest nawet do bardzo wrażliwej oraz alergicznej skóry.