Na własnej skórze obecnie doświadczam tego, że organizowanie ślub i wesela nie jest tak prostą sprawą jak by mogło się wydawać. Jest przy tym wiele biegania, załatwiania no i dużo papierów. By nie zwariować i nie oszaleć czy wszystko już załatwiliśmy przyszedł nam z pomocą organizer ślubny My wedding My mission.

Został on stworzony z myślą o Parach Młodych, które chcą by ich dzień był idealny i dopięty na ostatni guzik. To właśnie dzięki niemu mamy pewność, że nic nie umknie naszej pamięci.

Wir przygotowań ślubnych może was wybić z pantałyku i nie zorientujecie się, że właśnie powinniście załatwić jakąś ważną rzecz, z organizatorem tym na pewno o tym nie zapomnicie.

Co znajdziemy w naszym organizatorze?

  • Kalendarium przygotowań ślubnych – kalendarium to zmierza krok po kroku do dnia na który czekacie całe życie, znajdziecie tu informacje w jakiej kolejności powinniście podejmować działania związane ze ślubem.
  • Harmonogram budżetu weselnego – oszacowanie budżetu jest najważniejszym elementem przy planowaniu wesela ponieważ każda podjęta decyzja dotycząca wesela będzie miała wpływ na końcowy koszt przedsięwzięcia.
  • Lista gości – znajdziecie tam podział na trzy listy gości: od Pana Młodego, od Panny Młodej i Wasi wspólni goście.
  • Usadzenie gości przy weselnym stole – dowiemy się tu jakie są możliwości ustawienia stołów oraz jakie są zasady sadzania gości weselnych przy stołach.
  • Plan dnia ślubu i wesela – znajdziecie tam godzina po godzinie przykładowy plan tego Wielkiego dnia, dodatkowo jest też miejsce na stworzenie własnego planu.
  • Miejsce na kontakty – to świetne miejsce by zapisać wszystkie kontakty do usługodawców jak i osób, które pomagają Wam przy organizacji ślub.
  • Dodatkowo znajdziemy tam wiele ciekawych rzeczy jak np. testy przyszłych małżonków, czy test dla Panny młodej, a także wiele porad jak i tabele, które uwzględniają bardzo ważne elementy podczas planowania Waszego Wielkiego Dnia.

Organizer tej jest mi bardzo pomocny, w momencie tym wiem na czym stoję, wiem co mamy już ogarnięte a co musimy jeszcze zrobić. Jest to miejsce gdzie mamy wszystko co dotyczy naszego wesela spisane w jednym miejscu, nie musimy biegać szukać umów otwieramy organizer i wiemy już wszystko.

Dodatkowo po ślubie będziemy mieli świetną pamiątkę z tego szalonego okresu przygotować ślubnych 🙂