Każda z Was zapewne posiada wiele nawilżających kosmetyków, jednak nie każde spełniają swe zadania. Dziś przedstawię Wam odżywcze masło do ciała Organix Cosmetix. Jest to najlepszy kosmetyk tego typu jaki używałam. Co najważniejsze obietnice zawarte na etykietce produktu sprawdzają się! Skóra po użyciu masła jest miękka, sprężysta oraz świetnie nawilżona. Po kilku zastosowaniach możemy zauważyć znaczną trwałą poprawę stanu naszej skóry. Zapach produktu bardzo mi się podoba, jest cytrusowy, odświeżający, delikatny i nie zbyt intensywny.

W jego składzie znajdziemy oliwę z oliwek oraz olejek jojoba, które odżywiają oraz chronią skórę przed utratą wilgoci. Aloes i masło Shea działają kojąco na podrażnienia. W składzie znajdziemy również ekstrakt imperatoria, który działa przeciw zapalnie oraz szanta chroniąca skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV.

Masło to nie posiada w swym składzie parabenów, glikolu, sztucznych barawników, sylikonu czy PEG i SLS.

Znajduje się ono w plastikowym słoiku o pojemności 250 ml. Ma bardzo lekką konsystencję o kremowym kolorze. Produkt bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, więc aplikacja go zajmuje dosłownie chwilę.

Szybko się wchłania pozostawiając delikatny nawilżony film.

Posiada on certyfikat EcoCart oraz gwarncję, iż nie jest testowany na zwierzętach.