Czy któraś z Was słyszała o czymś takim? Jeżeli masz problem z opalaniem nóg produkt ten Cię uratuje. Fajnie założyć spodenki czy sukienkę bez rajstop jednak wiele z nas boryka się z problemem, iż nogi nie opalają się dostatecznie szybko.

Często gdy na dworze robi się ciepło mamy ogromną chęć odkrycia nóg jednak nie każda z nas ma idealne nogi i tym samym odczuwa dyskomfort na samą myśl o tym by je odsłonić. I właśnie wtedy z pomocą przychodzi nam ten spray. Rajstopy takie dają efekt nieskazitelnych nóg takich jak gwiazdy pozujące na ściankach. Pewnie nie raz zastanawiałyście się jak ich nogi są tak nieziemskie, same próbowałyście nawilżać i opalać swoje by uzyskać taki efekt ale nie był on tak idealny. Rajstopy te są niezastąpione na większe wyjścia czy imprezy. Produktu możemy używać na całym ciele, niekoniecznie tylko na nogach. Gdy spray zasycha nasze nogi mają matowe wykończenie (znaleźć można również wersję błyszczącą) tak aby nogi wyglądały zdrowiej i bardziej wakacyjnie. Dla bardziej delikatnego efektu możemy lekko posmarować nogi olejkiem. Przy błyszczącym wykończeniu skóra jest bardziej gładka i bardziej napięta.

Jak aplikować rajstopy w spray’u?

Powinnyśmy aplikować go na dobrze ogoloną skórę gdyż może on brzydko osiadać na włoskach.

Najlepiej dzień wcześniej zrobić peeling nóg ponieważ nierównomiernie złuszczony naskórek i chropowate, przesuszone miejsca będą źle współpracować z rajstopami w spray’u. Nasze nogi zostaną nierówno pokryte a kolor nie będzie jednolity. Po peelingu nie zapomnijmy oczywiście o nawilżeniu skóry.

Co do samej aplikacji nakładamy spray na całkowicie suchą pozbawioną jakiejkolwiek tłustej warstwy skórę. Najlepiej najpierw spryskać produktem dłonie a potem cieniutką warstwę nanosić na skórę nóg, zaczynając od dołu. Nie pryskamy od razu na nogi ponieważ możemy zrobić sobie plamy i smugi, ponadto produkt będzie praktycznie wszędzie wokół nas, a czyszczenie go nie jest takie łatwe. Produkt ma przyjemną konsystencję i powinien łatwo się rozprowadzać na skórze. Pamiętajmy by dokładnie rozsmarować produkt na kolanach, kostkach, nad piętami oraz między palcami stóp. Po aplikacji należy odczekać 15-20 minut zanim założy się ubranie. Produkt musi dobrze zaschnąć na skórze, a kiedy już to nastąpi, jest całkowicie wodoodporny.

Co do trwałości rajstopy te są naprawdę trwałe i wodoodporne, nie pozostawiają śladów na ubraniach.

By je zmyć podczas kąpieli trzeba się nieźle naszorować by dokładnie wszystko usunąć ;P

Takiego efektu nie da Wam samoopalacz czy balsam brązujący, bo to coś więcej, niż zwykła opalenizna. To taki podkład dla nóg o dużej trwałości, pozwalający zamaskować to i owo oraz optycznie wygładzić skórę. Jeśli jeszcze nie próbowałyście rajstop w spray’u to czas to zmienić.

Polecam stosować je osobom borykającym się z cellulitem, nierównym kolorytem, zasinieniami, bladością, pękniętymi naczynkami i innymi niedoskonałościami na nogach. Będziecie mogły cieszyć się pięknymi nogami cały rok. Wasze nogi będą wyglądać rewelacyjnie, ponieważ spray nie tylko ujednolica, ale także kryje drobne niedoskonałości. Z tym sprayem szybko pokażecie nogi! Dzięki niemu nogi wyglądają tak dobrze, jak po założeniu rajstop, ale zarazem jest o wiele wygodniej, a w lecie nie jest gorąco i można nosić buty z odkrytymi palcami.